Cały film Sekretne życie zwierzaków domowych online (2016)

 

Sekretne życie zwierzaków domowych online uświadamia widzom, że gdy pozostawimy swoje kochane zwierzaki same w domu to nie siedzą one grzecznie i cicho. Prowadzą swoje własne życie, pełne przygód i różnych wydarzeń. Ich głównym zadaniem jest to, żeby nie dać rozpoznać swoim właścicielom, że właśnie tak jest. Zapraszamy do świata za zamkniętymi drzwiami mieszkania ze zwierzakami. 

Louis C.K. jako Max (głos)
Eric Stonestreet jako Duke (głos)
Kevin Hart jako Snowball (głos)
Jenny Slate jako Gidget (głos)
Ellie Kemper jako Katie (głos)
Albert Brooks jako Tiberius (głos)
Lake Bell jako Chloe (głos)
Dana Carvey jako Pops (głos)

Sekretne życie zwierzaków domowych online Sekretne życie zwierzaków domowych online Sekretne życie zwierzaków domowych online

 

CAŁY FILM SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH ONLINE

Paź 10, 2016 - Posted by admin - 1 Comment

Recenzja do “Cały film Sekretne życie zwierzaków domowych online (2016)”

  1. Poszedłem zobaczyć to z moją siostrą i moich kuzynów i podobało nam się. To było głupie i śmieszne mój ulubiony film iluminacja warto zegarek i to jest zdecydowanie lepsze niż sługusów to jest zabawa dla całej rodziny. Nie mogłem przestać się śmiać z tego filmu, że tak wielu wielkich znaków. obsada jest czysta niesamowite moją ulubioną postacią był Kevin Hart charakter Snowball był najbardziej najzabawniejszych postaci w filmie Nie wiem, dlaczego ten film ma 6.8 powinna mieć co najmniej 7.8. To przyniósł mi śmieje się od początku do końca. Ten film będzie miejmy nadzieję zainspirować oświetlenie, aby poznać nowych franchising następnego lub wiesz Despicable Me 3 to zdecydowanie będzie to.

     

Recenzje

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *