Cały film Dziewczyna z Pociągu online (2016)

 

Dziewczyna z pociągu online to ekranizacja bestsellerowej powieści Paula Hawkinsa. Film opowiada o kobiecie która codziennie o tej samej godzinie wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do swojej pracy do Londynu. Codziennie spotyka tych samych ludzi i ich domy. Obserwuje ich. Przygląda się uważnie pewnej parze i zaczyna snuć wobec niej niesamowite historię. Pewnego razu odkrywa, że wydarzyła się bardzo duża katastrofa…

Emily Blunt gra Rachel Watson
Rebecca Ferguson gra Anna Watson
Haley Bennett gra Megan Hipwell
Justin Theroux gra Tom
Luke Evans gra Scott Hipwell
Allison Janney gra Policjantka śledcza
Edgar Ramirez gra Dr Kamal Abdic
Lisa Kudrow gra Monica

CAŁY FILM DZIEWCZYNA Z POCIĄGU ONLINE (2016)

Paź 9, 2016 - Posted by admin - 1 Comment

Recenzja do “Cały film Dziewczyna z Pociągu online (2016)”

 1. Aga8500 pisze:

  My wszyscy doświadczyli tego samego monotonne dojeżdżać pociągiem do pracy w naszym życiu, w pewnym momencie. Idziesz przez tych samych miejscach i zobaczyć te same twarze każdego dnia. Żaden z nas nie miał dość dojazdy, która zmienia nasze życie zupełnie jak Rachel Watson w Dziewczyna z Pociągu chociaż.

  Emily Blunt jako gwiazdek Rachel Watson, w Rozwodnik alkoholu, który podejmuje ten sam pociąg do pracy każdego dnia. Na jej drodze, Rachel fantazjuje o stosunku Scott (Luke Evans) i Megan Hipwell (Haley Bennett), którzy mieszkają w kilka drzwi w dół od jej byłego męża, Toma (Justin Theroux) i jego nowej żony, Anna (Rebecca Ferguson ).

  stan niestabilny Rachel prowadzi ją na równi pochyłej, że widzi ją uwikłana w zaginionych dochodzeniu, które zmieni jej życie na zawsze.

  Na podstawie bestsellerowej powieści Paula Hawkinsa The Girl on the Train to thriller tajemnicą, że przypomniał mi Davida Finchera Zaginiona dziewczyna, która nie jest złe w ogóle. Teraz, gdy nie sądzę, że jest to lepsze niż folia Zaginiona dziewczyna, ja sądzę, że służy do godnego tajemnicę, która trzymała mnie zgadywać aż do skrętu / ujawnić później w historii.

  Narracja jest opowiedziana z punktu widzenia trzech głównych bohaterek; Rachel, Anna i Megan. To mógł łatwo stać się dość zawiłe i bałagan jeszcze Scenariusz Erin Cressida Wilson pozwala rzeczy do poruszania się wzdłuż gładko i bez zamieszania.

  Wielu moich nadziei dla tego filmu zostały w zależności od skrętu / ujawniają, że bez wątpienia przyjazd w tajemnicy, jak to. Na szczęście mogę powiedzieć, że było bardzo dobrze zrobione i rzeczywiście zaproponował coś zupełnie innego do czego się spodziewałem. Tak, robi się trochę naciągane w ostatnim akcie, ale jeśli się z nim, The Girl on the Train naprawdę napięciu zegarek.

  Jadąc do występów, The Girl on the Train oferuje doskonałą wydajność ołowiu z Emily Blunt i stałej obsady nośnej, Haley Bennett i Rebecca Ferguson skoki w pociągu paranoja z Emily Blunt z dobrym skutkiem.

  Tak więc, jeśli jesteś fanem albo tajemnic i thrillerów, The Girl on the Train będzie podróż chcesz iść dalej. Jeśli nie, to najlepiej poczekać na peronie na następny pociąg.

   

Recenzje

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *